انواع کانتینرهای گروه صنعتی خلیج کانتین

انواع کانتینرهای گروه صنعتی خلیج کانتین

 پنج شنبه 2 اسفند 1397 / بازدید 110 / نظرات 0 /

کانتینرها در انواع ۲۰ فوت (۶ متری) و ۴۰ فوت (۱۲ متری) می باشند که می‌توان از آنها جهت انبار کالا یا تجهیزات کارگاهی و باربری کالا استفاده نمود و به دلیل مستحکم بودن و ایمنی بالا بهترین گزینه در برابر سرقت، آتش سوزی و محافظت از کالا می باشد.

کانتینرهای گروه صنعتی خلیج   در انواع ۲۰ فوت (۶ متری) و ۴۰ فوت (۱۲ متری) می باشند که می‌توان از آنها جهت انبار کالا یا تجهیزات کارگاهی و باربری کالا استفاده نمود و به دلیل مستحکم بودن و ایمنی بالا بهترین گزینه در برابر سرقت، آتش سوزی و محافظت از کالا می باشد.
گروه صنعتی خلیج کانتين سازنده کانکس و کانتینرهای استاندارد  و کانکسهای مسکونی ، اداری ، ویلایی ، مخابراتی ، سرویس بهداشتی مفتخر است به عنوان بزرگ‌ترین وارد کننده کانتینر در سطح کشور فعالیت های خود را به هموطنان عزیز ارائه نماید.
 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

گروه صنعتی خليج کانتين با در اختیار داشتن تجربه چندین ساله و تلاش برای ارائه کانکس و کانتینرهای استاندارد و با دوام آماده همکاری با شرکت ها و سازمانها می باشد. کانکسهای ساخته شده دارای مشخصاتی است که آنها را از تولیدات مشابه متمایز مینماید. این گروه دارای کانکسهای مسکونی ، اداری ، ویلایی ، مخابراتی ، سرویس بهداشتی در اندازه های مختلف و در ساختارهای متنوع و پارتیشن بندی طبق شفارش مشتری و ضد زلزله می باشد.

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

دفتر مرکزی : اصفهان – درچه – خیابان امام – رو به روی بانک ملی – ابتدای کوچه اردیبهشت (کوچه باغ) – دفتر گروه صنعتی خلیج کانتین

دفتر فروش شیراز : جاده کمربندی – 100 متر بعد از سلطان آباد – دفتر گروه صنعتی خلیج کانتین

03133766744,03133759088

09132133812 آقای شاهنظری

09171055564 آقای مهرکوشا

info@yahoo.com