مشخصات فنی کانکس

مشخصات فنی کانکس

 پنج شنبه 2 اسفند 1397 / بازدید 102 / نظرات 0 /

گروه صنعتی خلیج با تولید و بهره گیری از دانش فنی روز و با استفاده از مواد اولیه افتخار دارد تولیدات خود را در زمینه ی ساخت دانشگاه بهارستان، دانشگاه هرند، شهر رویاها، سد کرمانشاه، دانشگاه پیربکران در سطح کشور به تمامی هموطنان عزیز ارائه نماید.

 مشخصات فنی کانکس تیپ A :
 
نمای بدنه : ورق گالوانیزه
کف: کفپوش، MDF
استراکچر: تیر آهن ۱۴، پروفیل۴*۴
درب و پنجره : آلومینیوم
پوشش داخلی : pvc، MDF
حفاظ پنجره : پروفیل ۲*۲
سقف : PVC
 
گروه صنعتی خلیج کانتين سازنده کانکس و کانتینرهای استاندارد  و کانکسهای مسکونی ، اداری ، ویلایی ، مخابراتی ، سرویس بهداشتی با تولید و بهره گیری از دانش فنی روز و با استفاده از مواد اولیه افتخار دارد تولیدات خود را در زمینه ی ساخت دانشگاه بهارستان، دانشگاه هرند، شهر رویاها، سد کرمانشاه، دانشگاه پیربکران در سطح کشور به تمامی هموطنان عزیز ارائه نماید.  
گروه صنعتی
خلیج کانتین بنا به سفارش مشتری در هر شرایط اقلیمی و منطقه ای مختلف کانکس های خود را در انواع و اندازه های متنوع تهیه و توزیع می نماید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

درباره ما

گروه صنعتی خليج کانتين با در اختیار داشتن تجربه چندین ساله و تلاش برای ارائه کانکس و کانتینرهای استاندارد و با دوام آماده همکاری با شرکت ها و سازمانها می باشد. کانکسهای ساخته شده دارای مشخصاتی است که آنها را از تولیدات مشابه متمایز مینماید. این گروه دارای کانکسهای مسکونی ، اداری ، ویلایی ، مخابراتی ، سرویس بهداشتی در اندازه های مختلف و در ساختارهای متنوع و پارتیشن بندی طبق شفارش مشتری و ضد زلزله می باشد.

عضویت در باشگاه ما

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

دفتر مرکزی : اصفهان – درچه – خیابان امام – رو به روی بانک ملی – ابتدای کوچه اردیبهشت (کوچه باغ) – دفتر گروه صنعتی خلیج کانتین

دفتر فروش شیراز : جاده کمربندی – 100 متر بعد از سلطان آباد – دفتر گروه صنعتی خلیج کانتین

03133766744,03133759088

09132133812 آقای شاهنظری

09171055564 آقای مهرکوشا

info@yahoo.com